Operator maszyn - praca dla kobiet i mężczyzn do 5000 PLN ne

Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Środa, 03 Styczeń, 2024  14:27

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Praca fizyczna
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Płaca brutto min.:3800 zł
  • Płaca brutto max.:5000 zł
  • Wynagrodzenie:miesięcznie
  • Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service S.A.

Opis oferty pracy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286..

Dla sprawdzonego klienta, firmy wieloletnią ugruntowaną pozycją w branży produkcyjnej w Kliniskach Wielkich,
szukamy osoby do pracy na stanowisku Operatora Maszyn.

Obowiązki na stanowisku:
- obsługa maszyn do wyrobu opakowań kartonowych,
- podawanie i odbieranie tektury z maszyny produkcyjnej oraz układanie jej na paletach,
- inne prace pomocnicze przy produkcji opakowań kartonowych,
kontrola jakości produktu.

Wymagania
- wykształcenie średnie / zawodowe,
- gotowość do pracy na 3 zmiany (6:00 - 14:00 ; 14:00 - 22:00; 22:00 - 6:00),
- pracowitość i odpowiedzialność.

Oferujemy:
- umowę o pracę od pierwszego dnia,
- wynagrodzenie 3800 brutto,
- premia uznaniowa do 15%,
-premie za polecenia pracowników,
- dofinansowanie obiadów (160 zł na miesiąc),
- możliwość pracy w nadgodzinach i weekendy.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Na Lento.pl od 19 sie 2016
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków